Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sylvester János Református...

Sylvester János Református Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen az iskola . a tanárok, oktatás, közösség ?
2016. nov. 13. 10:25
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem testvérem jár oda és csak jókat mesél.Vicces,megértő és jól tanító tanárok vannak,habár az egyik német tanár az..Hagyjuk.Az osztályával nagyon jól elvan.Otthonos az iskola.
2019. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ott tanít Laborczi Zsuzsanna, aki egy gyilkos! Keress rá a fején ránézésre is látszik, hogy milyen gonosz és beteg!


Ez a pszichopata nő a kilencvenes évek elején a Fasori Gimnáziumban tanított, ahol egy tanítványát, akit nem kedvelt megbuktatta kémiából, noha az illető négyesre állt!

Előre megmondta neki hogy meg fogja buktatni hiába áll négyesre. Meg is buktatta! A srác pedig annyira szégyellt volna így hazamenni a szülőfalujába hogy öngyilkos lett! A dolog pikantériája, hogy előre megmondta ennek a féregnek, hogy ha megbuktatja, akkor ő megöli magát.


Ennyit a keresztényi szeretetről és erkölcsről.

2019. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 válaszolónak

Azért ezt elég nehezen tudom elhinni. Engem is tanít Laborczi Zsuzsanna kémiából, de ennyire (sőt..) azért nem durva.

2020. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!