Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség kellene a továbbtanul...

Segítség kellene a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy felvételi előtt állok és nem tudom hova is jelentkezhetnék.Igazabol az ilyen penzugy gazdasag meg ezek erdekelnek inkabb,viszont ennyi pontom nem lesz.Max ilyen 360 korul lehet majd.Szoval nem tudom milyen szakokat valaszthatnek még amik ezzel kapcsolatosak es nem ilyen sok pontosak.Humanos szakra nem szivesen mennék.Egyedül a gazdasági informatikuson gondolkoztam el a Corvinuszon de ott félek az infotól is hogy nagyon nehéz lányok számára,meg nem tudom ott milyen a matek nehezsege.Valaki valami hasznos tipp?
2016. nov. 14. 22:27
 1/1 5Lulus5 válasza:

Szia! :) Szerintem a leghasznosabb a mai világban a nyelv, és az infó. De a matek is ugyanúgy infóval. Egyébként ha tanulsz és jól megírod a felvételit simán bekerülhetsz. És azt válaszd amit úgymond a szíved választ. Egyébként magadban is fel kell tenned a kérdést, négy éven át mit kell tanulni, mit kezdesz az életben az adott szakkal, milyen munkában képzeled el magad.

Amúgy ha gazdasági szakot vűlasztasz akkor érdemes olyan szakra menni ahol matekot emelt óraszámban tanulsz! ;)

2016. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!