Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Menedzser vagy bölcsész?...

Menedzser vagy bölcsész? Levelezőn mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptam egy jó lehetőséget. A cég, ahol dolgozom, nyert egy pályázatot, ezért újra beiskoláznák, egyetemre mehetnék. Szinte bármit tanulhatok.


Kommunikáció mesterszakos a legmagasabb végzettségem. Most több lehetőségem van, ezekben gondolkozom.


Mehetnék műszaki menedzsernek távoktatásban (nem kéne péntekenként bejárnom, sokszor szombaton is maradhatnék otthon tanulni. Egy fél évet tanultam csomagolástechnikai mérnöknek, így a műszaki rész se áll tőlem messze.)


Mehetnék nemzetközi tanulmányokra levelezőn (hétvége ugrott, viszont egy nemzetközi cégnél dolgozom, lennének vele lehetőségeim.).


Tanulhatnék szociológiát levelezőn (hétvége ugrott, de befejezhetném a kommunikáció szakos kutatásaimat, akár mester szakra, doktorira is mehetnék.)


Vagy tanulhatnék szabad bölcsészetet (Nagy átfedésben van a kommal, tehát könnyű lenne, itt is mehetnék kutatni később.)


Igazából könyvmoly vagyok, szeretek kutatni, mindent elolvasni. Műszaki menedzserként viszont a lehetőségem lenne később tudománykommunikációsval foglalkozni, amit szintén nagyon szeretek.


Most is dolgozom, tehát nem a szüleim vagy a párom tartanak el. A párom ráadásul szintént egy nagy nemzetközi cégnél van, még pár évig nem tervezünk gyereket, van időnk...


Most szociális területen dolgozom, szeretem ezt csinálni, hasznos, érdekes. A hétvégéimet sajnálnám beáldozni, viszont a menedzseri pálya annyira nem vonzó. De ha meg már van a lehetőség, kipróbálnám...


Szerintetek mit válasszak? Nektek mi a véleményetek erről?


2016. nov. 15. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Szia, en NT-s vagyok, ezert irnek neked. Ide mindenkepp csakis akkor gyere, ha erdekel a politika (ez ugyanis EU-s politikatudomanyi kepzes, nemzetkozi ceges, kozgazos tudast alig ad). Szerintem esetedben a leghasznosabb a muszaki menedzser lenne, de azt akkor valaszd, ha birod a matekot:). Ilyen szabad bolcsesz meg szociologia, semmit nem er - de ez csak az en velemenyem:)
2016. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos válasz volt :)!
2016. nov. 15. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!