Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a szegedi JGYPK ifjúságsegítő szakról?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy odamennék, az oldal alapján jól hangzik, de jól jönne néhány mindennapi tapasztalat. Fizetős? Korrekt az oktatás, van értelme elvégezni? Találtatok munkát vele? Szakmában vagy máshol?

2016. nov. 15. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén én még a szakról sem hallottam, igaz nem is jugyus vagyok, de egyékbént a jugyus szakok többsége nem arról híres, hogy megéri elvégezni vagy munkát találsz vele. Nyilván nem a tanárira gondolok, de az ilyen rekreáció, stílustervezés vagy mi :D meg még van jó pár
2016. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én főleg olyanokat keresek akik elvégezték (vagy legalább belekezdtek :) ), hogy nekik mi a véleményük. Igazából nem is muszáj, hogy szegedi legyen...
2016. nov. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!