Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus szak mennyire nehéz? Leírásban van a többi infó!?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallom, hogy mennyire nehéz ez a szak, rengetegen buknak ki, ezek tényleg igazak? Én matek-fizika fakttal mennék majd oda (ezekből emelt érettségit fogok tenni), viszont infóból sem vagyok rossz, de nyilván közép informatika órán nem fogunk annyira belemenni a programozásba. Jelenleg a c# nyelvet (ne haragudjatok ha rosszul mondom) tanuljuk, használjuk. Hatalmas lemaradásom lesz így infóból ha oda megyek? Mindenképpen valamilyen informatikus szakra szeretnék menni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 15. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Én jártam erre a szakra, szerintem nem nehéz. BME infóhoz képest könnyebb (arra a szakra is jártam).
2016. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a szak tantervi hálójára, akkor meg tudod nézni, egész pontosan mit is kellene tanulnod ott.
2016. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!