Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ehhez valóban kellene emelt...

Ehhez valóban kellene emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Én nem hittem, de ma nekem ezt mondta valaki. Tanítóképzőre szeretnék menni. Ehhez tényleg szükséges emelt szintű érettségi? Mert én nem akarom elhinni. Erre nem találtam utalást az interneten sem.

2016. nov. 16. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem. De a felvin a keresztféléves jelentkezés után meg tudod majd nézni. De majdnem biztos vagyok benne hogy nem kell!
2016. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érettségi követelmény (kettő tárgyat kell választani): magyar és biológia v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv (angol, francia, német, olasz, olasz, spanyol) v. szakmai előkészítő tárgy (oktatási alapismeretek) és alkalmassági vizsga szükséges továbbá általános házi orvosi igazolás.


Szóval nem kell :)

2016. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!