Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Kb 350-360 pontom...

Mi legyek? Kb 350-360 pontom lesz érettségin. Ösztöndíjas nappali egyetemi képzéseket ajánljatok légyszi.

Figyelt kérdés

Emelt matekból 4-es- 5-ös vagyok, magyarból is, angol 3-as, infóból 5-ös, de infoból van egy előrehozott 5-ös érettségim + LCDL vizsgám, töri 3-as, (+ SZAKMAI: ügyvitel 4-es- 5-ös).

Készségeim nem nagyon vannak, max h szépen rajzolok (de festeni nem tudok), énekelek.



2016. nov. 18. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
proginfó?
2016. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Proginfó!
2016. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bátyám azt tanult, de azt mondta, h isszonyú sokan kibuktak. Bekerülni könnyű, de bentmaradni már kevésbé.

És még azt is mondta, h a középszintű word-excelbstb nagyon nem elég oda...

2016. nov. 19. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanulok, szerintem elhivatottsággal szerintem simán teljesíthető. Én sokkal nehezebbre számítottam, mint a végül lett, ha emelt matekból 4-es vagy (én is az voltam) akkor az ottani matek nagy része pite lesz, sőt még érdekesebb is, mint a középsulis. A programozós rész meg inkább macera néha, mint nehézség.


#2-es voltam :)

2016. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Villamos mérnök, mechatronikai nérnök (OE), gazdasági informatikus (BGE)
2016. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!