Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Egyetem, Általános...

A Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Karra milyen bejutási feltételek vannak?

Figyelt kérdés

Erdélyből érdeklődnék,az egyetem oldalán nem találtam információkat ezzel kapcsolatban.

Van-e felvételi vizsga?Miből? Vagy mi alapján lehet bejutni?

Mikor van a felvételi/jelentkezés időpontja?

Esetleg egy oldalt ezzekel az iformációkkal nem tudnátok linkelni?

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de bármilyen információt szívesen fogadok :)



2016. nov. 20. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs felvételi vizsga. Emelt érettségi kell biológiából és kémiából. Nem tudom, hogy a te esetedben le kell-e tenni ezeket az érettségiket, vagy valamit átszámítanak, szerintem ezzel nyugodtan hívd fel az egyetemet, a tanulmányi osztályon biztosan tudnak segíteni. :) Jelentkezni a felvin keresztül tudsz majd december végétől.
2016. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2016. nov. 21. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom le kell tenni neki is. Itthon mar nem felveteli alapjan jutnak be a hallgatok, pedig az merne fel az igazi tudast, na de mindegy :)
2016. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bioszból, matekből, magyarból és románból érettségizek, ezeket átszámítják vagy Magyaro.-n kellene jelentkezzek érettségire?
2017. ápr. 22. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!