Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyból kell emelt...

Milyen tantárgyból kell emelt szinten érettségizni?

Figyelt kérdés

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakra vagy gyógytornászatra, esetleg pszichológiára szeretnék jelentkezni.


Milyen tantárgy kötelező emelt szinten? Felvi oldalán nem találom :(


Milyen tapasztalataitok vannak az adott szakokkal kapcsolatban? Ki tanul ilyen képzésen? Megéri?


köszönöm előre is a válaszokat!



2016. nov. 21. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm tanul képalkotóin. Nagyon szereti. Oda egy emelt kell biosz/kémia/fizika.
2016. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ebbol a harom tantargybol lehet csak?

mert magyaron, esetleg angolon gondolkodom

2016. nov. 21. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológiára az jó.
2016. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakra nem kell emelt. Elég középszintű biosz is.

Én most vagyok végzős és én is erre szeretnék menni kutatólaboratóriumi analitikus szakra :)

2016. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

Biosz lesz a választottam, de csak középszinten szeretném.

2016. nov. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!