Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na szóval, ti mit csinálnátok...

Na szóval, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az érettségim, amire őszintén szólva egy kezemen megtudnám számolni hány órát tanultam. Nem vettem elég komolyan, de most valami mégis bekattant a fejemben és továbbtanulnék.

Abban kérnék tőletek segítséget melyik szakot ajánlanátok az alábbial közül:


Sportszervező: mondják sokan, hogy szar meg nem lehet elhelyezkedni, de ezt szerintem főleg olyanok mondják akik azt se tudják hol indul ilyen szak.. Én látok benne potenciált és idén indul utoljára


Nemzetközi gazdálkodás: nyelvérzékem van, kozép angolom már van is, de a matekom gyér, igaz szinte 0 matekozással lett egy gyenge 3-as az érettségim..


Nem éppen rokon szakok, de ezek érdekelnek. Itt vannak az eredményeim hátha így könnyeb javaslatot adnotok, de úgy nézzétek az eredményeket hogy amit 4 év alatt az órákon figyeltem(vagy nem figyeltem) szedtem ossze gyakorlatilag az osszes érettségin:


Töri: 56% (ebből sokkal jobbnak érzem magam, de rossz volt a viszonyom a tanárral és hát a szóbelin erősen lepontozott mindenkit az osztályból)

Magyar: 46% szartam rá

Matek: 42% szinten

Angol: 82% szinten

Emelt tesi: 62% ebből is meg töriből is csinálnék szívem szerint egy újat


Köszi mindenkinek előre is!



2016. nov. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemzetkozi gazdalkodassal jobban jarsz, gyurj a matekra.
2016. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy letojtad, még nem jelent semmit, a közepeimet én is letojtam, és mégis ötös lett mindegyik. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor most ásd el magad, de hát az érettségi eredményeid nem túl relevánsak, mert meg kell ismételned őket, ha például államin akarsz nemzetközi tanulmányokat hallgatni (de talán akkor is, ha önköltségesen), és kár abba kapaszkodni, hogy nem figyeltél, az már a múlt, próbálj meg arra gondolni, hogy mit hozhatnál ki a jövőben magadból. Én egyik szakon se vagyok érdekelt, de általános recept, hogy ha tudod miről szól, el tudod képzelni, hogy egész életedben ezzel foglalkozz, szeretnéd is, éd tanulni is szeretnéd, akkor nagyon mellélőni nem lehet. :) Legrosszabb esetben dobj fel egy érmét, és figyeld, melyik oldalának drukkolsz, vagy pedig írd be mindkettőt, azt rakd előre, ahol magasabbak a ponthatárok, érettségizz újra, és a jószerencse eldönti.
2016. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!