Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy sportszervező szak?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az érettségim, amire őszintén szólva egy kezemen megtudnám számolni hány órát tanultam. Nem vettem elég komolyan, de mostanra valami mégis bekattant a fejemben és továbbtanulnék.

Abban kérnék tőletek segítséget melyik szakot ajánlanátok az alábbial közül:


Sportszervező: mondják sokan, hogy szar meg nem lehet elhelyezkedni, de ezt szerintem főleg olyanok mondják akik azt se tudják hol indul ilyen szak.. Én látok benne potenciált és idén indul utoljára


Nemzetközi gazdálkodás: nyelvérzékem van, kozép angolom már van is, de a matekom gyér, igaz szinte 0 matekozással lett egy gyenge 3-as az érettségim..


Nem éppen rokon szakok, de ezek érdekelnek. Itt vannak az eredményeim hátha így könnyeb javaslatot adnotok, de úgy nézzétek az eredményeket hogy amit 4 év alatt az órákon figyeltem(vagy nem figyeltem) szedtem ossze gyakorlatilag az osszes érettségin:


Töri: 56% (ebből sokkal jobbnak érzem magam, de rossz volt a viszonyom a tanárral és hát a szóbelin erősen lepontozott mindenkit az osztályból)

Magyar: 46%

Matek: 42%

Angol: 82%

Emelt tesi: 62% ebből is meg töriből is csinálnék szívem szerint egy újat


Köszi mindenkinek előre is!



2016. nov. 24. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem árt tudni, hogy minden gazdasági szakon kőkemény matematika van, mivelhogy a közgazdaságtan az alkalmazott matematikára épül. Sokan csak a beiratkozás után lepődnek meg ezen.
2016. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Haverom szerinted miért írtam le, hogy gyenge vagyok matekból?

Legalább válaszoltál volna a KÉRDÉSRE..

2016. nov. 24. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!