Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műtét miatt derékba tört...

Műtét miatt derékba tört 'karrier'. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Apolonak tanultam, most volt egy komoly mutetem es nem vegezhetek mar fizikai munkat, vigyaznom kell magamra (latoideg levalas.) Mit tanuljak tovabb? Tanacstalan vagyok.

20/N



2016. nov. 24. 11:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megjegyzem jelenleg is tanulok de abba kell hagynom a sulit. Penzugy szakon tanultam tovabb erettsegi utan, majd azt abba hagytam mert nem az en vilagom, meg a szamitogep monitor sem a legjobb baratja a szememnek. Most jott ez az apolas, megszerettem az egeszsegugyet de most be kell fejeznem itt...
2016. nov. 24. 11:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Tanulj masszőrnek.
2016. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pszichológia? Az nem fizikai, de van klinikai vonal.
2016. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen tanulsz ápolónak, ETK-n belül átjelentkezhetsz dietetikus, védőnő vagy szülész szakra. Ha nem, érdemes ezek közül választani, vagy valamilyen orvosi asszisztensi OKJ-t elvégezni, ha úgy érzed, hogy ez a te világod. :)
2016. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tanulok pszichologiat de nem igazan az en vilagom :)

#3as ez jo otlet :)

Koszonom a valaszokat, varom a tobbi otletet is :)

2016. nov. 24. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a dietetikát ajánlanám, ha úgyis érdekel az egészségügy vagy a védőnőt. Láttam gyógytornászokat dolgozni, ott azért szükséges a fizikai erő egy gyengébb betegnél. A szülésznői szakmát annyira nem ismerem, de szerintem fizikailag ez is megterhelőbb lehet mint egy dietetikus vagy védőnő munkája. Vagy tényleg ott van még az egészégügyi asszisztens OKJ is :)
2016. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hányadéven vagy a képzésben?
2016. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
első.
2016. nov. 26. 23:43
 9/12 anonim ***** válasza:
De elsőben még elmélet van, nem?
2016. nov. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán olyasmi kéne neked,mint a pedagógiai asszisztens
2016. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!