Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segít? Andrássy Békéscs...

Valaki segít? Andrássy Békéscsaba humán osztály. Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. A lényeg az, hogy jelenleg 8.os vagyok és az Andrássy humán osztályát jelöltem meg elsőként. Igazából voltam nyílt napon,tudom hogy nem kell felvételi, igazából az átlagra lennék kíváncsi. Ha valaki ott tanul, vagy tudja mi a szitu,akkor légyszi írja le, megköszönném. (14/f) Bocsi a szöveg hosszúságáért.

2016. dec. 1. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben törekednék a legjobb féléves átlagra, de szerintem egy 4-essel átlag bőven elég és lehet sokat is mondta. Nem nehéz bekerülni. Sok sikert! :)

Egy volt B-s

2016. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tanulmányi átlagod milyen?
2016. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél négy egész fölött mindenképp
2016. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak köszönöm :D. 2. Az átlagom 4.4, 4,5 körüli a készségtárgyak beleszámolása nélkül.
2016. dec. 7. 17:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg a matematikával nem vagyok túl jóvan kb. 4es körül van. Meg még talán a fizika. Nagyjából ennyi, csak valahol olyat hallottam hogy az egyik évben már be lehetett jutni 4 egésztől utána jövőre már a 4,7 eseket is szórták ki. Nem tudom mennyi ennek az igazságalapja, de egy jó sulit szeretnék mindenképp és ez nekem az Andrássy.
2016. dec. 7. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit utoljára írtál kérdező az tényleg igaz,mikor én felvételiztem,4.7 alatt kiesett mindenki.
2017. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölvettek ?
2018. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!