Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találom meg milyen érettsé...

Hol találom meg milyen érettségi tantárgyakat kell vinnem?

Figyelt kérdés

Turizmus vendéglátás szakra jelentkeznék, és hol találom meg hogy mely érettségi tantárgyak az elvárások itt? Érdekelne az alapképzés is de legfőképp a felsőoktatási szakképzés.

Gondolkodom az EKE BGE és Metropolitan egyetemen? Esetleg vélemények róluk?


2016. dec. 6. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez se megy önállóan a Google segítségével akkor ne gondolkozz továbbtanuláson.
2016. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2016. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elso koszi szepen, egesz nap ezt kerestem es semmi ertelmeset nem talaltam.. a felvi.hu-n pedig mindenhol neztem de egyszeruen nem talalom..
2016. dec. 6. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Látod, ez pont az a probléma amire rámutattam az első hsz-ban. Ha ez egy nap alatt nem megy, akkor nem vagy a felsőoktatásba való.
2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ebbol aztan le lehet szurni..koszi okoskam, bar ne tettem volna fel a kerdest:D
2016. dec. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!