Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyugat-Magyarországi Egyetem...

Nyugat-Magyarországi Egyetem - Erdőmérnöki kar?

Figyelt kérdés

Júniusban végezni fogok a kandón, mint villamosmérnök. Szokott indulni a NYME-n vadgazda, vagy erdőmérnöki képzésen levelező tagozat? Mindig is ez volt az álmom, és gondoltam megpróbálom munka mellett megcsinálni.


Aztán még, ami érdekelne, hány tárgyat tudnék kiváltani? Gondolok itt, matek, fizika, informatika, műszaki ismeretek, közgazdaságtan?



2016. dec. 8. 12:27
 1/5 anonim válasza:
Az Nyugat-Magyarországi Egyetemre nem szabad jönni! Igencsak lezüllesztette a kancellár. Nemsokára csődbe viszi az egész intézményt és mehet mindenki a szélnek. Ha jót akarsz, Sopront messzire elkerülöd!!!
2017. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megyek Ausztriába. Ott is van jó egyetem. Amúgy is fizetnem kellene érte :D
2017. jan. 12. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Vadgazdán van, erdőmérnökin nincs levelező szak. A tantárgyak kiváltásával kapcsolatban nemtudok nyilatkozni, ezt szerintem elsősorban az egyetemtől kellene megérdeklődnöd. Az első válaszolóra reflektálva pedig: Nem hiszem, hogy csak úgy szélnek eresztetnének bárkit is, Magyarországon csak itt Sopronban van erdőmérnöki képzés.
2017. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami még érdekelne. Sajnos a szülői nyomás miatt lettem villamosmérnök. Mégiscsak ők tartanak el. Már bánom, de akkor nem volt más választásom. Az érdekelne még, hogy mivel erdőmérnöki egyetemen nincs levelező, 5 évet meg már nem áldoznék be erre az életemből, vadgazdamérnöki végzettséggel mennyi esélyem van a munkaerő piacon? Vagy esetleg erdésztechnikusként? Én alapvetően jónak tartanám magamat, hiszen van egy nagyon erős műszaki végzettségem, így lehet elég sok fejlesztést megtudnánk csinálni házon belül. De a kérdés az, hogy van-e vadgazdára szüksége a magyar erdőgazdaságoknak.
2017. jan. 25. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szükség az lenne, (nem kicsi, nagy)!

De ehhez képest a béka segge alatt van a szakma!

2017. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!