Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus szakra van esélyem közép matek érettségivel?

Figyelt kérdés
Matekból járok emelt fakultációra is, csak nem vagyok biztos benne, hogy melyiket kéne választanom. Emelt matek + emelt info vagy emelt angol + emelt info? Csak az emelt matekben nem vagyok annyira biztos.

2016. dec. 11. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem. Az info alapszakra 2 emlet kell, a matek kotelezo, masodiknak valaszthatsz a fizika es az info kozott.
2016. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Egy emelt sem kell oda....


Én egyébként közép matekkal mentem matematika alapszakra az ELTE-re. Bár faktra jártam, de az sem volt hátrányban aki csak közép matekot tanult. Bár ide most már csak emeltel lehet jelentkezni, de infóra elég középszint. Inkább azon múlik, hogy mennyire veszi be a gyomrod a felsőbb matekot, illetve mennyire érted meg. Adj magadnak egy esélyt. Ahogy én látom az IK-s dolgokat, nem is annyira az anyag nehézségével van a gond, hanem a tanárok jórészével, rengeteg borzalmasan tanít, ha azt tanításnak lehet nevezni.

2016. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


2 emelt kell

2016. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

# 3/3 Időpont ma 11:08


Érdekes, hogy belinkelsz valamit, amit el se olvastál.


Nem kell:


[link]


[link]

2016. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 12. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!