Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győrbe a Széchenyi egyetemre...

Zsofi001 kérdése:

Győrbe a Széchenyi egyetemre szeretnék továbbtanulni, logisztikusnak. A tantárgylista alapján elég húzósnak tűnik. Lányként mennyire teljesíthető?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A logisztikai mérnökire gondolsz?:) Sok lány tanul azon a szakon, és teljesíthető szerintem.
2016. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Csak azért kérdeztem, mert a tantárgylistát megnézve elég "fiús" és nehéznek tűnő tárgyakat láttam. Pl géptan,hőtan.
2016. dec. 31. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,tény hogy ezek fiúsabb tárgyak, de ha érdekel és kitartó vagy akkor teljesíthető:) ezen a szakon kívül a SZE-n még a műszaki menedzser az,ahol sok lány tanul. ja és a SZE pedig nagyon jó választás!:)
2017. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ez az első félévem ezen a szakon, a lakótársam egy gépészmérnök lány(hozzáteszem az első évük 90%ban egyezik a mienkkel) szóval abszolút nemtől független sztem h memmyire teljesíthető egy adott szak, viszomt tény h a mérnökök általában férfiak épp ezert nokent jobban elismernek egy ilyen diplomaval a kezedben velemenyem szerimt. Szaktarsaim nagyjabol fele aranyban oszlanak nem szempontjából. H mennyire teljesitheto? Nem vagyok zseni habar jo pomtokkal jottem es hiddel egy zhra tobbet tanultam mint az egesz erettsegire(ez mindnhol igy lesz) es kinlodok is vele de ha szerzel ismerosoket baratokat rengeteg segitseget fogsz kapni amivel igemis teljesitheto. A varos gyönyörű, az egyetem folyamatosan fejlodik. Nem akarlak semmire rábeszélni de en szeretem. A SZE egy jo döntés. Sok szerencsét!
2017. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes választ, sokat segítettél.
2017. jan. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!