Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tételeket hogy könnyű meg...

Tételeket hogy könnyű meg irni, és meg tanulni?

Figyelt kérdés
tétel irás nem az erösegem és valami tanácsot szeretnék kérni hogy, hogy kezdjem
2016. dec. 12. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Nos , attól függ milyen tételről van szó . Én amikor német nyelvből vizsgáztam akkor a nagy részében a Német tanárom és a testvéreim segítettek . Ha van nagyobbik testvéred akkor az előnyös. Megtanulni nyilván nem egy nap alatt lehet egy tételt ez a hosszúságától is függ. De pl.: úgy szoktam csinálni személy szerint ,hogy elolvasom 4x, értelmezem, elolvasom 3x ,elmondom saját szávaimmal, elolvasom meg 2x és megpróbálom elmondani fejből . Vagy kijelölők egyrészt amit egy nap megtanulok . Vagyis felosztom. De a te tanulásimódszereiddel is személyre szabhatod!.
2016. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8tetel van feb.6. Lesz vizsga
2016. dec. 19. 18:19
 3/3 anonim válasza:
Hogy sikerült ?
2017. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!