Menjek inkább tesi szakra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az van, hogy sport az életrészem és info szakra mentem.

Azt hittem, hogy valamennyire érdekel az infó de egyre jobban kezd ez halványulni(9.es vagyok).

Ugye a suliban ahova járok ott a tesi és ez az info szak van.

És mondták nekem már egy páran,hogy menjek át, de igazábol nem tudom, hogy hogy döntsek mert mondták, hogy nagyon unalmas lesz. Meg leginkább ami kicsike baj, az az osztály vagy a közösség, infón azért jóval normálisabb haverok/barátok vannak akikkel hülyülünk is azért rendesen. A tesin meg idiot,retard drogos diszbzik (boccs a kifejezésért de ez van xD) vannak.

Meg a tesin van az anatómia is ami jobban érdekel azért.

Vagy legyen az,hogy leteszem csak az érettségit(ami lehet hülyeségmert végigszenvedem az infót) és elmegyek valaminek továbbtanulni.

Szóval tudnátok segíteni, hogy hogyan döntsek?

Előre is köszi a válaszokat.



2016. dec. 15. 00:21
 1/3 anonim válasza:

A kérdés az, hogy edző / testnevelő szeretnél-e lenni, vagy pl sportkutatással szeretnél-e foglalkozni.


De a sport tagozattal az a baj, a te korosztályodban, hogy főleg két réteg van: aki komoly sportoló, vagy aki csak lusta/buta. Az elsők amúgy is sokszor magántanulók, vagy mindegy, milyen szakosok, úgysem az iskolára koncentrálnak.


Szerintem, ha az infóval nem szeretnél foglalkozni, válts, de biológia szakra (igen, másik suliba, nem gáz váltani), onnan mehetsz sok helyre (TF-re is) mert a tesin nem azt fogod kapni, amit vársz. Tesi érettségire meg nem kell 4 évig készülni.

2016. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az osztályod, akkor én nem váltanék. Egyáltalán nem számít, hogy milyen suliba jársz, mehetsz akárhová egyetemre így is, csak is az érettségitől függ. Az érettségire pedig akár egyedül is fel tudsz készülni.
2016. dec. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem váltanék - a közösség miatt. És ha "gyötörnek" az infóval, az sem árt:))
2016. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!