Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező-e az SZTE Állam-és...

Kötelező-e az SZTE Állam-és Jogtudomány karra politológia képzésre emelt érettségi a felvételihez?

Figyelt kérdés
Ott szeretném folytatni a tanulmányaimat és nem tudom, hogy rakjak-e emelt történelem érettségit, mivel semmi információt nem találtam sem az oldalukon, sem a felvi.hu-n.

2016. dec. 15. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Tessek, itt mindent megtalalsz :)

2016. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt sem talaltam meg azt amit keresetem de ez egyetemenkent es kepzesenkent valtozik
2016. dec. 15. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan nincs, hogy Budapesten mas kell ahoz, hogy jogot tanulj, mint Pecsett. Mindenhova ervenyes az, amit a tablazatban latsz.
2016. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De en ugy tudom, hogy az egyetemek meghatarozzak, hogy kotelezo-e emelt vagy nem.. Pl:BME-re kell gepeszmernokire emelt matek de a GAME(GAMF)-ra nem
2016. dec. 15. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Jo ez esetben vard ki a honao veget, es tajekozodj felvirol.
2016. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi rossz volt a link.


[link]

2016. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Politológiára nem kell emelt, de ha államilag támogatottra akarsz bejutni, akkor igencsak ajánlott, mert máshogy nem igazán tudnál rá elég pontot összeszedni.
2016. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igencsak kellett az emelt
2018. nov. 29. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!