Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon összezavarodtam az...

Nagyon összezavarodtam az egyetemmel kapcsolatban . Ilyenkor mit kell csinálni? Folytathatom?

Figyelt kérdés
Jártam egy fél évet Egerbe egyetemre. A második félévet nem folytattam családi okok miatt.Ez 2015ben volt. Passzív voltam 2 félévet és most szeretném megint folytatni.Kaptam egy levelet mi szerint ma van a tárgyfelvétel de nem engedi azt írja ki hogy jelenleg nincs tárgyfelvételi időszak.Amit nem teljesen értek.Egyik ismerősömtől olyat is hallottam hogy mivel nincs meg a mostani első félévem mármint a 2016os ezért nem vehetem fel a tárgyaimat majd csak jövőre viszont akkor ha jól tudom már megszűnik a hallgatói jogviszonyom mivel már 2 félévet voltam passzív.Nagyon kérlek segítsetek!

2016. dec. 19. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
En tavaly voltam 2 felevig passzivon, semmi extra nem volt. Neptunban visszaallitottam magam aktivra a regisztracios/targyfelveteles heten, majd targyfelveteli idoszakban felvettem a targyaimat ugyanugy. Most sehol nincsen targyfelveteli idoszak, szoval a leveledet nem ertem. Nezd meg mikor van nalatok (februar elso hete kornyeke lesz az), azon a heten aktivva teszed a felevedet es folytatod ugyanugy mint eddig. Targyfelvetel stb.
2016. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha itt görcsölsz ahelyett, hogy felvennéd a kapcsolatot a tnulmányi osztállyal, nem való neked az egyetem.
2016. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) !

Rossz volt a rendszer kiderült végül ez volt a baj 1 órakor sikerült felvenni mindent.

1. nekünk most van én se értem hogy miért nos elég furcsa minden esetre.

2. hidd el ez volt az első de sokadik hívásra se vették fel

2016. dec. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!