Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a ponthatárok a budapesti...

Mik a ponthatárok a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
A tavalyi és az előző évek ponthatáraira lennék kíváncsi szóbelivel együtt, de ha egy körül belüli pontszámot mondtok az is segítség. Az angol-német tagozat érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 26. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen 155 körül szokott lenni
2016. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Az egyik barátom 73pontos írásbelivel max. pontos szóbelivel es kb 4.5 körüli átlaggal került be a németre.

En olaszos vagyok es 64 pontot irtam max. a szóbeli pontom es 50/49pontot vittem.

Remelem használható infokat irtam le:)

2016. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aki tud még segíteni szívesen várom! :)
2016. dec. 27. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, én tavaly voltam felvételiző, fel is vettek. Én ugyan angol-francián vagyok, de az osztályom másik fele németes. 162 volt tavaly a ponthatár az angol NYEK-es német tagozatra, az angol NYEK-es franciára pedig 156.

73 pontot értem el a központi felvételin, maximum pontot vittem és a szóbelim 38 pontos lett az 50-ből.

De vannak osztálytársaim akik kevesebb ponttal is bejutottak, a legtöbbet a szóbeli és a központi számít.

Ne ijedj meg ha a rangsorban nem az elején vagy, rengeteg ember kiesik előled, én 87. voltam és bekerültem.:)

Egyébként ajánlom az iskolát, a tanárok nagyon rendesek és a tanítás is nagyon jó.

Ha érdekel több információ, privátban írj nyugodtan:)

2017. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyan számítják a pontot?

Vitt pontok 50

Írásbeli 100

vagy hogyan?

2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hozott pont: 50

irasbeli: 100

szobeli: 50

2017. febr. 1. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:

köszönöm :)

Hány pont lett a központid?

+ vitt potszámok?

2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem ugy sikerult ahogy terveztem... 60 pontos lett a kozpontim. A hozott pontom 40. Remenykedem hogy az orszagos atlag alacsony lesz.
2017. febr. 2. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 72 pontom lett és 50 pontot viszek.
2017. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdezőtől szeretném kérdezni, ha használja még a fiókot, hogy sikerült-e neki bejutni, idén én is oda szeretnék jelentkezni és nekem se biztos, hogy jó lesz a központi felvételim, nagyon parázok tőle, hogy elrontom.
2019. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!