Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri mentőtisztire menni?

Megéri mentőtisztire menni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a segítség, mert kétségbe vagyok esve, hiszen mindjárt itt a február, és én ezt szeretnem de mindenki lebeszél! Ha esetleg van itt egy mentőtiszt megköszönném értelmes válaszát!
2016. dec. 28. 19:54
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én is évek óta erre a pályára készültem, és én szintén elbizonytalanodtam. Engem idén felvettek mentőtisztire, azonban családi okokból nem iratkoztam be, mondván, hogy a pontjaim bőven meglesznek jövőre is. Elkezdtem dolgozni operátorként egy cégnél, ahol kb. annyit keresek, mint majd mentőtisztként keresnék. Ez nagyon megingatott, mert persze, hogy az számít hogy szeresd amit csinálsz, de ha mellette nem jutsz egyről a kettőre, csak vegetálsz, akkor az keserít meg. Most elkezdtem másik szakokat keresni, ami a legszimpatikusabb, az sajnos nagyon-nagyon távol áll ettől a pályától.

Ha gondolod, nyugodtan írj privátban.

Más válaszára én is nagyon kíváncsi lennék.

2016. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szakma, de nagyon nehéz, nagyon sokat kell tanulni, és mivel hamar kezdődik a gyakorlat, lelkileg hamar bele kell rázódni. És tanulni hihetetlen sokat. Nekem húgom tanul mentőtisztnek, de már a vége felé jár, nemsoká végez.
2017. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a látvány miatt akarnak lebeszélni róla, mert amellett hogy nagyon szép és hasznos hivatás, lelkileg és fizikailag nagyon megterhelő tud lenni. De ha téged mindez nem tántorít el, akkor hajrá! :)
2017. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!