Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műkörmös Okj után érettségi?

Gesztike kérdése:

Műkörmös Okj után érettségi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy a műkörmös okj szakma után lehet e érettségizni levelezőn vagy estin?Úgy értem,hogy az ilyen sulikhoz kell egy szakma,ez már annak számít?Érettségim nincs,ezért érdekel milyen lehetòségeim vannak.A kozmetikus is érdekelne,de tudom,hogy ahhoz kell érettségi.Köszönöm a válaszokat! :)

2017. jan. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is Szakma utáni érettségin vagyok ami 2 éves de én nappalira járok mivel 25 éves korig nappalin is megtudod csinálni ingyen. Ehhez kell szakma igen vagy Gimis/Szakközepes 9-10. osztály elvégzése de levelezőn meg estin is 2-3 év alatt tudsz érettségizni
2017. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Szóval akkor a műkörmös képzés után is (ami 5-6hónap alatt megvan) már tudok érettségizni estin?! Bocsi,ha értetlen vagyok,csak nem vagyok jártas ebben még annyira.:)
2017. jan. 2. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha akkor már felvesznek estire
2017. jan. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy érettségit adó középiskolába beiratkozzál, nem kell semmilyen szakma, elég a nyolc általános.
2017. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz.:) Tudom,hogy elég a 8 általános az érettségire,de az esti sulihoz nem.Én az esti képzésre voltam kíváncsi,ahhoz pedig szakma kell,vagy 9. 10. Osztály.Ezért érdekelt,hogy a pár hónapos műkörmös tanfolyam ehhez elég e.Köszi mégegyszer a választ
2017. jan. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!