Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőségem továbbtanulni?...

Van lehetőségem továbbtanulni? És ha igen akkor milyen szakok jöhetnének szóba.

Figyelt kérdés

Matek (középszint): 64%

Magyar (középszint): 78%

Történelem (középszint): 71%

Angol nyelv (középszint): 47%

Informatika (középszint): 80%

Nincsen még középfokú nyelvvizsgám angolból, de rajta vagyok az ügyön. (Ha meglesz a nyelvvizsga, akkor egy emelt szintű érettségit is vállalok ugyanebből a nyelvből. És utána tervezek jelentkezést valamilyen szakra, valamelyik iskolánál.) Jelenleg milyen a helyzetem? És ha sikerül a középfokú nyelvvizsga, meg az emelt szintű ugyanebből a nyelvből, akkor mennyivel lesz jobb a helyzetem?


2017. jan. 3. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
informatikus szakokra (néhol még a mérnökinfóra is) illetve villamosmérnökire, ez simán elég
2017. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha. És az állami támogatottra mennyire elég (nem\igen\lehetséges)? (Mert gondolom önköltségesre nyílván, főleg ha emelt angol + nyelvvizsgám meglesz.)
2017. jan. 3. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ez amit irtál alsóhangon 288 pont + nyelvvizsga 28.


ez pl. a Pannon Egyetemen a mérnökinfó leszámitva minden államira elég. illetve a mérnökinformatikus képzés is 2-3 kivétellel mindenhol 280 pontra van belőve államilag

2017. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2017. jan. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!