Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 14eves lany vagyok es sminkes...

14eves lany vagyok es sminkes akarok lenni. Hol kapok allast? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14eves lany vagyok es sminkes szeretnek lenni. Ha peldaul elvegzek egy ilyen sminkes iskolat akkor utanna hol tudok allast kapni? Magyarorszagon milyen a lehetosegem? Esetleg kulfoldon? Mondjuk london? Hol tudok sminkeskeng elhekyezkedni? Es mennyit tudok vele keresni?
2017. jan. 3. 20:39
 1/4 anonim válasza:
Főleg a médiaiparban van lehetőséged elhelyezkedni, ahhoz viszont jó kapcsolatok kellenek a többszörös túljelentkezés végett, így azokat muszáj lesz kiépítened. Egy rokonom élettársa 4 év próbálkozás után egyik ismerőse által került be egy filmstúdióhoz Dániában, elég jól keres, mondjuk úgy annyit, mint én keresnék ott mérnök informatikusként.
2017. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy először végezz el egy szakmát.. (mondjuk a kozmetikust, nagyon hasonló szakma a sminkeshez.) aztán mehet a sminkes képzés.. de ahhoz,hogy eltudj helyezkedni, nagyon-de nagyon ügyesnek kell lenned. Ide nem elég 1sminkes képzés..

Rengeteg fajta smink van. Nem elég az,hogy lealapozz egy arcot és elkészíts egy egyszerű sminket. Ehhez nagyon ügyes kézügyesség kell, külön tudni,hogy melyik archoz és szemhez milyen smink illik..

Hidd el, nem lebeszélni szeretnélek erről, de ha komolyan gondolod,akkor igenis nagyon sokat kell ezzel majd küzdened és rengeteg pénzt belefektetni. :)


Én is tanuló vagyok, kozmetikusnak indultam.. most a fodrászatnál tartok, mivel a kozmetikus tanár is megmondta,hogy nincs akkora kereslet már a kozmetikára,mint régebben. Egy esküvőre(vendégként),egy szalagavatóra, ballagásra stb.-re már nem fogadnak fel egy sminkest, mert rengeteg sminkes videó van már a neten, és simán megcsinálja egy egyszerű ember azt,amire szüksége van.


Még most is a céljaim közt szerepel,hogy egyszer sminkes leszek... Lassan egy éve volt az első sminkes versenyem, elméletileg az egyik legügyesebb vagyok az iskolában.. AZt kell mondanom,hogy egy kis kezdőnek éreztem magam a versenyen, a sok sminkes közt.



De ha komolyan gondolod,akkor harcolj,küzdj az álmodért! Sok sikert kívánok neked! :)

2017. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha elvégzel egy sminkes iskolát, az nem tesz sminkessé. és állást sem kapsz. az utána belefektetett pénz, idő, energia és szorgalom tehet azzá, ha elég kitartó vagy. Meg lehet csinálni, nem lehetetlen, de az esetek túlnyomó többségében az emberek rájönnek, hogy ez egy kőkemény világ és lehet meg sem éri nekik és kihátrálnak belőle.
2017. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Okj jellegel tanfolyam,folyamatos gyakorlás és kisérletezés.

Másokon,és magadon, légy sok oldalu,legyen egyéni stilusod a sminkjeidel, elöször másoktol inspirálódj aztán ha jobb leszel találj rá a saját ötleteidre.

2020. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!