Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-Építészmérnöki Kar követel...

BME-Építészmérnöki Kar követelmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most vagyok 11.es diák, és a BME építészmérnöki karára szeretnék jövőre jelentkezni. Lenne pár kérdésem főleg azoktól, akik oda járnak.

-Az osztatlan képzés alapjaiban más mint az alap?

-A felvételihez miből kell érettségizni?Matek,fizika közül valamelyikből emeltezni kell?Voltam nyílt napon,de még így is homályos, mindenki mást mond.

-A rajzalkalmassági mennyire nehéz átlagos rajztudással?Természetesen előkészítőre fogok járni.


A válaszokat előre is köszönöm! 17/F



2017. jan. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az osztatlan képzésnél nincs külön bsc meg msc, egyben nyomod le..

A követelmények tisztán és érthetőrn le vannak írva a felvi.hu-n, annál èrthetöbben nem lehet leírni.


A rajz alkalmassagiról nem tudok nyilatkozni mert gépész vagyok

2017. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az osztatlanon és bscn a szakirányválasztásig ugyanazokat a tárgyakat kell felvenni. Igazából annyi, hogy bscvel természetesen kapsz egy bsc diplomát is. Ha gondolkodsz külföldben, akkor ez az ideálisabb, de talán kicsit többet lehet csúszni.

Matekból, fizikából vagy építészeti alapismeretekből kell érettségizni, valamelyikből emelt szinten.

A rajzfelvételi nem annyira gáz, ha jársz előkészítőre, nem azt akarják látni, hogy profin rajzolsz, hanem hogy mennyire van térlátásod, illetve javítható-e a teljesítményed a jövőben.

2017. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!