Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány igazságügyi igazgatás....

Pázmány igazságügyi igazgatás. Vélemenyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 00:11
 1/7 anonim válasza:
69%
En gyori igazsagugyon vagyok. En szeretem. Nekem statisztikaval es kozgazzal vannak problemaim igazan :/ Mindig is utaltam a matekot. Neked csak Pazmany johet szoba? Mert en Gyort csak ajanlani tudom. A varos gyonyoru, sok lehetoseg,city busz ami visz ide oda, belso kollegium ami a campuson van. Illetve Elte rektora is oktat a karunkon. Legalabbis nekunk volt vele eloadasunk. Szoval en nagyon nagyon nagyon ajanlom neked Gyort!!:)
2017. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel pesti vagyok igy nem szeretnem itthagyni a varost de koszonom szepen :)
2017. jan. 5. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
bocsi az offért, de első, írnál nekem és mesélnél róla ha van egy kis időd?:) én is SZE-s vagyok, de abbahagyom mert az igazságügyire szeretnék jelentkezni, és érdekelnének a tapasztalatok:)
2017. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sze ájk án könnyebb elvégezni, én mondjuk ide járok jogászra de az iigesek játszdi könnyedséggel végzik el a szakot nem gáz


győr meg bp csak 1 óra 20 perc voattal nem távolság és olcsóbb az élet is mint pesten

2017. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hűű mennyi Széchenyis :D :)

Persze írok :)

2017. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Pázmányos vagyok és pont erre a szakra járok. ha van kérdésed írj!
2017. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pázmányos vagyok, levelező igig-es és nekem nagyon tetszik. A tanárok jók, és a legtöbb hasonló intézménnyel ellentétben csak szombaton van konzultáció, hetente, 8.00 és 17.00 között. Ha munka mellett végzed, nem kell szabadnapot kivenned/csúsztatnod. A Széchenyivel ellentétben nem horror a közgazdaságtan. (Nekem Somogyi F. volt a halálom...). Szóval csak ajánlani tudom a Pázmányt!
2017. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!