Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen hajvágó ollóval kezdjem...

Milyen hajvágó ollóval kezdjem el a hajvágás alapjainak elsajátítását?

Figyelt kérdés
Szeretném elsajátítani a fodrászatot egy alap fokon, eddig csak fonatokat és kontyokat készítettem, de mostmár szeretnék a hajvágás fortélyaiba is beletanulni egy kicsit, csak nem tudom hogy milyen árú és márkájú ollóval érdemes elkezdeni. Viszont nem szeretném ezt iskolában kitanulni, csak hobbyként csinálnám.

2017. jan. 6. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek elég egy alsó kategóriás olló. Nem tudom mennyitől kezdődnek, én 5 ezer körül nézelődnék. Otthonra szerintem tökéletes az is.


Én is otthon vágom a hajam magamnak, de én csak egyszerű papírvágó ollóval. Egyszer majd beruházok én is normálisabb hajvagó ollóba.

2017. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Jaguar ollókat merem ajánlani. Tényleg jók és nem olyan vészes az áruk. 7500 Ft-tól vannak.
2017. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!