Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki részese volt már a központ...

Aki részese volt már a központi felvételi megírásának az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanácsot elfogadok,ami a felvételi megírására jó lehet

2017. jan. 7. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam még részese, idén írom meg, de néhány tanácsot azért tudok mondani.

Január 20-án már ne tanulj, mint az őrült hanem pihenj. Este hamar aludj el! Következő nap 8 körül kelj fel, hogy ne kelljen sietni. Egyél bőségesen reggelit. Úgy indulj abba a gimibe ahol írni fogod, hogy mikor odaérsz még maradjon jó 20 perced 10-ig. Keresd meg a termet ahol leszel és mielőtt kezdődik menj el wc-re!! Ne parázd túl az egészet. A szünetbe egyél csokit vagy szőlőcukrot. Mindenképpen vigyél órát! Sok szerencsét!:)

2017. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket és én is sok sikert kívánok!:)
2017. jan. 8. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:) Én három éve felvételiztem de még mindig emlékszem rá, hogy mennyire görcsöltem miatta. Konkrétan remegtem annyira féltem. És ez miatt a magyart el is rontottam rendesen, mert annyira izgultam.

Tudom, hogy nagyon könnyű azt mondani,hogy jaj ne parázz, ne félj stb, de ez mind igaz! Addig amíg úgy mész oda be, hogy nem izgulsz akkor jól fog sikerülni.

Reggel tényleg kelj fel időben, vigyel el mindent amire szükséged legyen és egyél bőven, mert korgó gyomorral nem a legjobb felvételit írni ez tapasztalat.

Nyugi, biztos nagyon jól fog sikerülni!:)

2017. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuu,hat koszonom szepen. A magyar miatt nem izgulok annyira,inkabb a matek de az nagyon :(
2017. jan. 8. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem is gondolnád de simán jól sikerülhet!:)
2017. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!