Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 hónap múlva fogok érettségiz...

4 hónap múlva fogok érettségizni, emeltezek kémiából ezért eddig erre készültem nagyon meg most is erre készülők és a többi tantárgyra még most kezdek tanulni, de jól fel tudok készülni és nem kell kétségbeesnem vagy ez kevés idő lesz?

Figyelt kérdés
érettségi,továbbtanulás
2017. jan. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkesve. Kozepszinten konnyu mindenbol. Ha biologia emeltezel, meg az is belefer.
2017. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vonószenekar ***** válasza:

Bőven elég lesz az idő, ne aggódj.

Magyar írásbelire nem kell tanulni, matekból csináld végig az elmúlt évek érettségi feladatait, az angol nagyon egyszerű, történelemből nem adok tanácsot, abból nekem óriási szerencsém volt .

2017. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Torirol annyit, hogy ott az atlasz (es most nem tudom milyen atlaszt lehet hasznalni, de kronologia nelkul is nagy segitseg). A tori anyag nagyresze alapmuveltseg, a tobbit be kell magolni. Szobelire meg tanulj meg mindent, es nem lepodhetsz meg.
2017. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónappal korábban kezdesz készülni a közepekre, akkor is elmondhatod magadról, hogy "túltanultad" magad. Az emeltekre koncentrálj!
2017. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!