Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Ha a suliból senki nem...

SOS! Ha a suliból senki nem érettségizik fizikából, akkor én hogy tudok érettségizni?!

Figyelt kérdés
Idén senki nem akar fizikából érettségizni az évfolyamon. Egy embert pedig nyilván nem fognak leérettségiztetni. Ilyenkor mi a teendő?

2017. jan. 9. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor máshol fogsz érettségizni.
2017. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk azt javasolták, hogy a szomszédos gimiben kell megbeszélni, hogy az illető ott fog érettségizni. Plusz ha nem tanult annyi évet fizikát, akkor a gimibe át kell járnia, hogy meglegyen a jegye. Fizika tanárt ha megkérdezed biztosan tud segíteni.
2017. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm! :) Nekem ma azt mondták a suliban, hogy így nem érettségizhetek, és válasszak mást.
2017. jan. 9. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabhatják meg miből érettségizhetsz! Te abból akarsz és pont! Am én rég érettségiztem (13 éve) pont fizikából és a mi sulinkba is jött egy két új arc arra a vizsgára. Ennyi.
2017. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök, köszönöm szépen a hasznos választ, ment a zöld! :)
2017. jan. 9. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ők döntik el miből érettségizhetsz . Igen is jelentkezz fizikából , maximum egy másik iskolába kell elmenned érettségizni , semmi extra nincs benne. Ne hogy már ők mondják meg mikor jogszabály kötelezi őket rá.
2017. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Téged csak fel akartak ültetni, gondolom, bepróbálkoztak. Ha tanultál fizikát az iskolában, akkor jelentkezhetsz. Ez gimnázium? Hacsak nem olyan spéci iskola, ahol nincs a tantervben a fizika, le is kell érettségiztetniük. nincs olyan, hogy elküldenek a másik iskolába, nincs olyan, hogy nem érettségiztetnek le egy embert, és nincs olyan, hogy nem jelentkezhetsz. Ne higgyél senkinek se itt, se ott, aki ezek közül bármelyiket állítja. Le fognak érettségiztetni. Nem kívánságműsor. A tanárnak akkor is össze kell állítania egy csomó tételt, ha csak egy ember vizsgázik, és ez nem biztos, hogy örömmel tölti el.
2017. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha kell egy ember miatt is tartanak, (egy kivétel van, ha nincs tanár, akkor másik iskola).
2017. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a valásztottam művészettörténet, és egyedül én fogok ebből érettségizni az iskolában. Nem kell máshova mennem,mást választanom meg pláne nem. Ne hidd el,amiket mondanak,ilyet nem csinálhatnak!
2017. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Humán tagozatos gimnáziumba járok, de egészen tavalyig kötelező volt a fizika. Kicsit furcsán érezném magam egyedül egymagamban egy teremben érettségi közben, kellemetlenül érezném magam a tanárral szemben. Esetleg nem lenne rá mégis mód, hogy másik iskolában éretségizzek? Nyilván nem kívánság műsor, de csak jobb lenne más diákokkal együtt írni.
2017. jan. 9. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!