Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem vagy szakkoli? ELTE/el...

Egyetem vagy szakkoli? ELTE/elte Bibó-elte Illyés

Figyelt kérdés

Leginkább a pszichológia érdekelne, és találkoztam ezekkel az intézményekkel az eltén túl, egyrészt nem egészen értem, mit jelent, miért jó a szakkollégium, másrészt az elte "normál" képzéséhez viszonyítva jobb/rosszabb, miben?

Kicsit összeszedetlen lett a kérdésem, remélem azért érthető, előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 9. 18:44
 1/1 anonim válasza:
100%
Ezek az intézmények nem az eltén túl vannak, hanem magának az eltének a szakkoliai, azaz akkor nyerhetsz felvételt, ha az adott szakkoli szakjára jársz, a pszichológiához az Illyés tartozik. Egyik szakkolinak sem vagyok tagja, de a hallotak alapján annyit tudok mondani, hogy ezek annyit érnek, amennyit kihozol belőlük. Öntevékeny mühelyeket, szakköröket kínálnak azoknak akik jobban el akarnak merülni az adott képzési területben, hogy felkészültebben kerüljenek ki a munkapiacra, ezáltal előnyt is nyerve. Lényegében ez az igazán elhivatottaknak egy lehetőség.Vagyis nekem nagyjából ennyi jött le, azért ezen információkat kéretik fenntartással kezelni, mert mégegyszer, én nem vagyok szakkolis, de hátha kapsz választ egy nem laikustól is.
2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!