Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar alapszak vagy angol-mag...

ZugFirkász42 kérdése:

Magyar alapszak vagy angol-magyar osztatlan tanári?

Figyelt kérdés

A dilemmám a következő: Valószínűleg sikerül majd bejutnom anglisztikára, azonban szeretnék megjelölni második harmadik helyre is valamit, hogy biztosra menjek.Az osztatlan tanárival nekem annyi a bajom, hogy soknak találom az öt évet, a másik pedig,hogy mivel csak második vagy harmadik helyre jönne feleslegesnek érzem ezt az egész motivációs levél, pályaalkalmassági vizsga stb. dolgot. Hallottam, hogy van valamilyen egy éves képzés amivel taníthatok is erről tudnátok nekem mesélni? Mert akkor megjelölöm a magyar alapszakot, mellé felveszem minornak az anglisztikát, akkor van-e olyan lehetőségem, hogy ezzel taníthassak is később?

A Debreceni Egyetemről lenne szó, ha ez számít esetleg.



2017. jan. 9. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban jársz az ötéves osztatlan tanárival
2017. jan. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bevezettek egy új mester szakot, az angol nyelvoktatót, ahová bármely bölcsésztudományi alapképzésről lehet jelentkezni. (a felvi szerint idén még sehol sem indul, de biztos kell az egyetemeknek egy kis idő, hogy megtervezzék a képzés menetét) Szerintem ez neked jobb lenne, mint az osztatlan tanári (főleg, ha nem vagy benne biztos, hogy tanítanál)
2017. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!