Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek büntetés...

Shifuapa kérdése:

Jelentkezhetek büntetés végrehajtás oktatásra szüleim támogatása nélkül, ha családi állapot felmérés van?

Figyelt kérdés
Értesültem hogy büntetés végrehajtáshoz felvételi lehetőségek vannak. Szeretnék jelentkezni, hiszen régóta valamilyen rendészeti ágon szeretnék dolgozni, leginkább a hivatás miatt és a továbbtanulás érdekében. Most egy gyárban dolgozom nem keresek rosszul, de nekem nem ez az életcélom. A szüleimmel lakom és ők nem engednek továbbtanulni mert így elesnek az én fizetésemtől amíg oktatáson vagyok. Család látogatás során ellenőriznek engem a felvételin és a szüleim nem engednek vagy hazudnának rólam valamit akkor elesnék a felvételtől? Nagyon fontos ez nekem köszönöm.

2017. jan. 12. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2017. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs családlátogatás, csak megnézik, hogy a családodnak milyen az "előélete", voltak-e kihágások, börtönbüntetés, stb.
2017. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De van család látogatás is, én is jelentkeztem és már megvan minden vizsgám is. Nálunk is kijöttek és beszéltek a családommal is. De ha mázlid van akkor a munka helyeden érnek el és akkor nem feltétlenül mennek ki házhoz :)
2017. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!