Rajmi97 kérdése:

Metropolitan vélemények?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kermark illetve gazdmenedzsment szakok érdekelnének. Szinvonal, mennyire jo a képzés, meg úgy bármi :)

Aki ott tanul olyan irjon légyszi!


2017. jan. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge, bürokratikus egyetem sok pénzért. Corvinus, BGE, BME nem játszik?
2017. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

BGE-t nem ajánlom, diákok színvonala borzasztó, ügyintézés nulla, egy-két tanár nem tudom, hogy hogyan került oda a vidéki msc diplomájával, az oktatás színvonala is rossz szerintem.

Én átjelentkeztem máshova 1 év után.


Metropolitan modernebb és feltörekvőben van, szerintem le fogja hagyni a bge-t előbb utóbb, mert több pénze van. A felsőoktatás meg olyan, hogy ahol pénz van, úgyis az fog dominálni, lásd CEU.


Ez frusztrálja a BGE-seket nagyon, mert érzik ők is. Próbálják minden fórumon lejáratni a sulit.


Ha megvan a pontod, akkor BME(ELTE) vagy BCE. Ha nincs akkor Metrolopitan. Ha nem tetszik, akkor még mindig át tudsz jelentkezni máshova.

2017. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

De Corvinuson 350 000 ezret kell fizetni felevente!!!!!!!!!!!


Akkor az mi ha nem le

Ehuzos😂😂😃😃


Lattam Metropolitan Egyetemre tandijat ami dupla diplomat ad !!!!! 155 k



Naaa???!!!

2017. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e utolsó hozzászóló de.. Corvinusra általában(!) úgy mennek az emberek, hogy megvan a pontjuk állami támogatott helyre, bár fizetősre is elég sokan mennek, de oda is elég magasak a ponthatárok, 420-tól kezdődnek.



Én csak annak ajánlom a Corvinust, akinek van elég pontja állami támogatott helyre, ha csak fizetősre van meg a pont akkor bme/bge.

2017. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Metropolitan miert nem jo?


3,5 ev alatt dupla diplomat ad ! Egy neves brit diplomat is!


Azzal tobbre mesz mint a a sz.ros Corvinus diplomaval 😂😂😃

2017. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokra mész a dupla diplomáddal, ha ugyanúgy gagyi a színvonal, a tanterv, a tanárok, és szőke yolo emberek vesznek körül. A ceo-k, bankárok, mnb dolgozók nem véletlenül kerülnek ki nagyrészt a Corvinusról.
2017. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!