Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ötletek, hogyan lehetnék...

ötletek, hogyan lehetnék gyerekek közt?

Figyelt kérdés
szerettem volna a közeli gyermekotthonban dolgozni,de egy ott dolgozó lebeszélt róla,ert túl visszafogott vagyok,és ott erőszakos gyerekek is vannak,mesélte hogy egy kamaszfiú kést is előrántott valakire,eg nagyszáju cig.lányok is vannak stb,azt mondta és tul félénk vagyok ehhez.tényleg ennyire rémes a helyzet?bár lehet fel se vennének mert csak óvodai dajka végzettségem van.sajnos dajkát sem nagyon keresnek a környéken.kb 18 éves korom óta vágyom arra is hogy otthoni neveléssel foglalkozzak minden követelménynek utánaolvastam már,(akár örökbe is fogadnék,nyitott vagyok)de férjem is részese lenne ennek,és alapból nem akar sok gyereket,igy ez kizárva.(egy 2 éves gyerekünk van)voltam látogatban kisegitő iskolában is ahol értelmi fogyatékosok,tolószékesek is tanultak.milyen végzettséggel tanithatnék ilyen csoportot?ugy tudom kisgyereknevelő-gondozó végzettséggel is lehet.és gyermekotthonban dolgozók,hányan vannak hány gyerekre,mik a feladatok,mi a menete,mit szoktak csinlni,milyen végzettséggel dolgozhatnék otthonban,?szeretnék gyerekek közt lenni,sajnálom hogy nem lehet sok gyerekem,de kis ideig dajkaként dolgoztam az a tapasztalatom hogy sajnos leginkább takaritásról szol és keveset voltam a gyerekekkel.köszönöm a segitséget.(főiskolára nincs pénzünk igy tanári állásban nem gondolkodom)esetleg nyelvtanitás óviban vagy egyéb korrepetálás diákoknak,mindenhez diploma kell vagy egyéb végzettség is elég?vagy csecseőotthonok déli régioban?szivesen pelenkázom is.bármi ötlet érdekel köszönöm ..
2017. jan. 13. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy sugardaddy-t aki eltart és otthon tudod nevelni a gyerekeket
2017. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ötleteket szerettem volna :( irtam hogy nem lényeges hogy otthon legyek,pont lehetőségeket keresek ilyen munkákban hogy ne legyek otthon.ha nem tünt volna fel.vannak még itt rendes emberek?
2017. jan. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!