Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkák vannak, ahol...

Milyen munkák vannak, ahol érvelni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.-es vagyok, és mostanában sokat gondolkozom azon, hogy milyen munka lenne nekem való. Gondoltam, ennek eldöntéséhez abból indulok ki, hogy mit szeretek csinálni, és mindig oda jutottam, hogy imádok érvelni és vitázni (nem veszekedni:) ). Igazából az egyetlen ami eszembe jutott, az az ügyvéd, de biztos vagyok benne, hogy van más lehetőség is. Szóval az lenne a kérésem, hogy ha tudtok még ilyen szakmát akkor írjátok le, hogy mi az, és akinek van egy kicsit nagyobb rálátása ezekre, az írja le, hogy mire számíthatok, ha azt választom (az ügyvédet/ügyészt is beleértve). Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Legyél politikus! Ja hogy az nem is szakma, és érvelni se kell? Akkor bocs
2017. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Imádsz érvelni és vitázni. Well... ez szép. Hát akkor szerezz egy barátnőt. Ha a kihívásoktól sem riadsz vissza, nősülj meg.

A jogászi munka szellemi prostitúció, csak akkor csináld,ha szereted az ördög fekélyes valagát nyalogatni. Persze, lehet, hogy neked tényleg ez kell. Hát akkor hajrá!

2017. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem értékesítő szakmában sokat kell érvelni. Vezető pozícióban is akad rá lehetőséged. Elég sok helyen tudod haszálni, javaslom próbáld ki magad több helyen nyáron
2017. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!