Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért mondjak mindig a gazdálk...

Miért mondjak mindig a gazdálkodás es menedzsment, szociológia, szociális munka, emberi erőforrások, stb. Szakokra hogy büfészakok?

Figyelt kérdés

Mindig ezt lehet olvasni, de most olyan nagy baj hogy nem mindenki jo matekbol, nem tud pl.: mérnök lenni?..

Aki ezekre a szakokra jár/ járt neki milyen volt ?



2017. jan. 15. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Gazdmen nem büfészak, sőt..

A többi azért büfé, mert rengetegen járnak oda, de a munkalehetőségek elég szűkösek, így bajos lesz az elhelyezkadés a diplomáddal.

2017. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítek... az emberi erőforrások a legkevésbé büfé utána a gazdmen. A többi sem büfé ha tényleg odateszed magad, illetve lehetőleg pesti egyetemen végzed. Azért büfézik le sokan mert sokan nem fognak tudni elhelyezkedni a területükön a végzettek közül.


Egyébként meg Gazd. menedzsmenten és Emberi erőforrásokon is van elég matek nyugodj meg: Matek 1., Matek 2., pénzügy, mikro, makro stbstb..

2017. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítek... a gazdmen a legkevésbé büfé

A jobb egyetemek gazdasági karain még a strukturált lekérdezőnyelvet meg az R programozási nyelvet is oktatják A HR-t sem nevezném büfészaknak azért

2017. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik "jobb" egyetemről beszélsz?
2017. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4

A Corvinuson pl. biztosan. Amúgy nem tudom, nem véegztem el minden egyes egyetem gazdmen képzését.

2017. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!