Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ausztriai vagy német főiskolák...

Ausztriai vagy német főiskolákról információ? Árak, bekerülés, nehézség, milyen német tudás szükséges, felvételi, főiskola menete, .

Figyelt kérdés

Szeretem a németet és megy is. Van egy közép és egy emelt érettségim belőle, 5ös lett mindkettő. Alapjában véve elég lusta vagyok, de komoly dolgoknàl összeszedem magam.

Néztem pár ilyen cikket, ahol írtak az ausztriai továbbtanulásról, de elég felszínesen írnak róla és a legjobb lenne, ha olyan válaszolna, aki ott tanul(t), vagy máshonnan tud róla biztos informàciókat.



2017. jan. 16. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kiszemelt osztrák és német egyetemek honlapjait böngészni, mert akár tartományonként is eltérő lehet az egész rendszer. És ha ott megérted, amit írnak, akkor elég lesz a tudásod a tanulmánaidhoz is, ha pedig nem igazán érted, akkor még rá kell gyúrnod a nyelvre.
2017. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

A nemet felsooktatasban elo van irva a szukseges nyelvtudas szintje, es az bizony nem alacsony.


[link]


Tandij 350 es 500 euro kozott szemeszterenkent. Valamint kell szallas es koltopenz is, havi 800-1000 euro alatt nemigen uszod meg szerintem.

2017. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!