Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS melyik iskolába menjek,...

SOS melyik iskolába menjek, és milyen szakon?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, gimnáziumban tanulok vegyész szakon, de nagy valószínűséggel ott kell hagynom mert színtévesztő vagyok, és sűrgősen kellene találnom egy másik iskolát ahol tovább tanulhatok. Mindenképpen egy olyan iskolába szeretnék menni ahol nyelvvel foglalkozhatok, és olyan szakmát szeretnék ahol egy idegen nyelvet kell használnom és persze jól keresek. Mivel Esztergomban élek, maximum Budapestre tudnék menni tanulni. Jó az átlagom, mindenből 4-es/5-ös vagyok egyedül a matek az ami gyengébb, ahhoz nem igazán értek abból 3-mas vagyok. Angolul beszélek nagyon jól abból csak 5-öseim vannak, és próba nyelvvizsgán is szép eredményeket értem el, simán megvan a középfok, egy pár év és a felsőfok is könnyen meglenne, mindig is fogékony voltam az idegen nyelvekhez, tegyük hozzá, hogy még csak 2 éve tanulok angolul és már most ezen a szinten vagyok. Ami biztos, hogy nem szeretnék sokáig iskolában lenni max. kb. 23 éves koromig szeretnék tanulni. Előre is köszi a segítséget!

2017. jan. 18. 19:52
 1/2 nagytimea02 válasza:
Kéttannyelvű szakon gondolkoztál már? Mert szerintem az lenne a legjobb ha a nyelvvel szeretnel foglalkozni.
2017. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha most vagyok 16 éves, akkor mennyi leszek mire azt elvégzem? vagy egyentalán mire gondoltál?
2017. jan. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!