Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel az emberi szervezet,...

Érdekel az emberi szervezet, foglalkozhatok még esetleg ezzel?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a gyógynövények, gyógyteák hatása, az egészséges életmód, a testmozgás hatása. Az évek során egész sokat olvasgattam egészségügyiek által írt cikkeket.

Laikus szemmel nézve egész sokat tudok az emberi szervezetről, a testmozgásról, a stresszről, a vitaminokról, immunerősítésről, immunrendszerről (mert ez is érdekel).


Nem mentem ilyen pályára, mert:

- nem megy a kémia úgy igazán,

- hipochonder vagyok, de nagyon,

- nem bízom teljesen a nyugati, gyógyszereken alapuló orvoslásban.


Később, már munka mellett, felnőttként mit lehet tanulni esetleg, hogy érintőlegesen mégis fentiekkel foglalkozzak?

Környezetvédelem, munkavédelem amit tanultam, tanulok. Utóbbitól pl. nem is áll teljesen távol.


2017. jan. 18. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
természetgyógyász?
2017. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!