Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a vélemények/tapasztalatok...

Mik a vélemények/tapasztalatok az Athéné szakközép női szabó okj-s képzésről?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdésekben nem nagyon dicsérték magát az Athénét, szóval ha az tényleg nem jó, akkor milyen sulit ajánlotok?

2017. jan. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi hogy nem tapasztalatot írok, de megláttam a kérdést és azért írok, mert elképzelhető hogy szeptemberben oda iratkozom be női szabó képzésre :)


Véleményként viszont tudom mondani (nem tudom nézted-e a honlapjukat), hogy nekem azért is szimpatikus, mert tanítanak nyelvet (az oldal állítása szerint) "A képzési csomaggal most évi 128 nyelvórát is kapsz, amely szintfelmérőtől függően akár egy sikeres nyelvvizsgához is elegendő." ez a mondat visz mindent számomra :)


Persze az is lehet hogy félreértettem valamit, nemsokára elmegyek és személyesen megérdeklődöm.

2017. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most énis azon gondolkozom h oda megyek és a honlapjuk nagyon szimpi, de nagyon szeretnék már tapasztalatot is hallani az a biztos :)
2017. jan. 23. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A női szabó képzéshez különösebben nem sok közöm van, de ide jártam és nekem bűzlik. Privátban szívesen leírom, ha bővebben érdekel.
2017. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!