Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Fősulira megyek, akkor...

Ha Fősulira megyek, akkor adnak Diákigazolványt és ezzel ingyen utazhatok vonattal vagy busszal a lakhely és az iskola között?

Figyelt kérdés

Vagy pedig nem ingyenes? Féláron lehet utazni esetleg?

Pl: Szolnoki lakhellyel és Pécsi Egyetem között féláron vagy ingyen lehet utazni? Mert nem mindegy.



2017. jan. 22. 21:35
 1/6 Donald J. Trump ***** válasza:
93%

Jegy: 50%-os kedvezmény, de teljesáras kiegészítő és pótjegy

Bérlet: 90%-os kedvezmény, de csak lakhely és oktatási intézmény közötti viszonylatra

2017. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem utazhatsz ingyen, viszont kapsz kedvezményt. Ami bérlet esetén 75% (ha jól tudom), jegy esetében pedig 50%.
2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van, a bérlet 90%, elírtam.
2017. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért ez nem ilyen egyszerű. :D

Tényleg jól írták, hogy 90%-os jár a távolságinál, 50% a jegynél, azonban kalkuláld bele a helyi kombináltat is. Na ott már általában kiegészítő van, és sokkal többe fog kerülni, mint a távolsági. :D

Az meg elég ritka ha a távolsági egyetemig visz. :D

2017. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz, de nekem ez kínaiul van!


Helyi kombinált? Az micsoda? Budapesten van ez? Nyugatiból ha a délibe megyek át akkor kell?


A másik kérdésem, ha adnak diákigazolványt, ezzel az egész országban keresztben-kasul mehetek mindenhova vagy csak a lakhely és az iskola között?


Akkor gyorsvonatra pótjegy kell,ami szintén 50%-os kedvezményezett?


IC-re is vehetek 50%-os jegyet?

2017. jan. 23. 23:15
 6/6 anonim válasza:

Attol meg hogy van diakod nem fogsz ingyen utazni. En is Fősulis vagyok, Pesten felnott berlett 9500 a diak meg 3450 .

Videken meg volanon mavnal stb : ha berletet veszel a felnott berletnek a fele, ha jegyet veszel akkor annak is csak a felet, barmilyen tïpusu jegyet berletet veszel az a lenyeg hogy diakot tudsz venni tehat fel aron utazol.

2017. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!