Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, mennyi volt a...

Egyetemisták, mennyi volt a legtöbb kredit amit valaha felvettetek egy félévre?

Figyelt kérdés
És sikerült is mindet teljesíteni?

2017. jan. 23. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
egyenlőre 33
2017. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
42 volt a max, és 39-et sikerült belőle. Az egyik gyakszi nem lett meg.
2017. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
32 volt a legtöbb, és sikerült az összes. Következő félévben 33 lesz, ha minden igaz.
2017. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem egyenlőre!
2017. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jogos jogos. A bennem szunnyadó grammar nazi még alszik.
2017. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

55 kredit volt, biológia bsc belül.

Eszméletlen pörgős év volt, és négy egész felett tudtam teljesíteni.

Őszintén szólva élveztem is, és amiket felvettem tárgyak, azokat is kedveltem, nem voltak unalmasak, sok közülük össze is függött- logikai sorrendet alkottak. Szerencsém is volt, hogy nem volt ütközés (bezzeg volt olyan félév amikor 6 ütközésem volt, és 3 gyakorlat közte).


Hozzáteszem, hogy én az első diplomámnál azért túl lőttem a kötelező kreditek számát (több mint százzal), de szerencsésen kibeszéltem, így nem kellett fizetnem érte, érdekes- jó tárgyakkal lőttem túl.


Én csak bátorítalak, hogyha olyan tárgyat látsz, ami érdekel, és izgalmasnak tartod, viszont nincs a tantervi hálódban, attól még felveheted, és vedd is fel, mivel ezzel a látókörödet szélesíted, sőt akár egy új életpályát is találhatsz, vagy interdiszciplináris összefüggéseket fedezhetsz fel, ami metaanalíziseknél igen hasznos tud lenni.

2017. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

39. De nem volt megerőltető, még többet is elbírtam volna. :) Tényleg érdekes, jó tárgyak voltak, mindegyikre öröm volt bejárni.

(Már kérdés, hogy én nem csak vizsgaidőszakban tanulok.)

2017. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
52, utolsó előtti félévben, rájöttem ha végezni akarok bele kell húzni :D mindet teljesítettem, 2,9es átlaggal
2017. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodtam, hogy a 45 felvett kreditemmel nem vagyok ufó! :) Gratula mindenkinek, akik bátrak voltak, és mertek...!
2017. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!