Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten hol van támogatott...

Budapesten hol van támogatott vagyonőri képzés?

Figyelt kérdés
Sok céget néztem de mindenhova kérik ezt és van rá kereslet is ezért szeretném megpróbálni.
2017. jan. 23. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy mindenhova kérik, ez nélkül nem tudnál törvényesen dolgozni őrként. Egyébként nézz szét jófogáson, ott láttam olyan hirdetést régebben hogy megfinanszírozzák neked a vagyonőrit. De aztán szerintem vissza is kell fizetned. Én a G4S-nél csináltam, de ott meg már nincs ilyen lehetőség. Ha meg lenne is, köteles lennél 1 évet aláírni és pénzszállítóként kellene dolgoznod. Ha előbb kilépsz akkor 110 ezret le kell(ett) perkálni. Ja még azt hozzátenném hogy a jófogáson hirdetett lehetőségeknél 99%-ban üzletőrzéshez keresték az embert. Tehát csak a legszarabb munkáknál finanszíroznak. :)
2017. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te abban hogy ezt akarod csinálni!

Én 4 évig csináltam de elég volt belőle.

2017. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!