Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szeretnék egy sikeresebb...

Ha szeretnék egy sikeresebb vállalkozást elindítani egyedül - már benne vagyok pár éve csak nem saját, hanem apámé de szeretnék hasonlót - milyen okj-s tanfolyamokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Zuhanykabin, üvegfal, üveg korlát beszereléssel foglalkozunk és nagyon szeretem csinálni. Csak érdekel hogy milyen alapok kellenének ahhoz amivel esetleg sikeresebb lehetnék a mostaninál. esetleg Kis- és középvállalkozások ügyvezetője? és hasonló ?

2017. jan. 23. 13:15
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Meg van határozva, hogy milyen tevékenységhez milyen végzettség szükséges.
2017. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem hogy ér-e ez annyit a későbbiekben, a jövőben hogy belevágjak ebbe a suliba, ebbe a szakba vagy sem, ha én ilyen irányon akarok tevékenykedni ?
2017. jan. 24. 14:59
 3/4 szlilla5 válasza:

Menj el egy könyvelőhöz és kérdezd meg, milyen képzettségeket fogadnak el ebben a tevékenységkörben a vállalkozói kiváltásához. Válassz azokból és akkor biztos hasznos lesz,mert szakmai ismeretet szerzel.


Ha magára a képzésre vagy kíváncsi, akkor meg érdemesebb lehet felkeresni a céget ahol indul és elolvasni a leírásukat.

2017. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alain Delon ***** válasza:
Fent van a 'neten is ez a lista. Én már találkoztam vele.
2017. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!