Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hányas átlag kell hogy be...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hányas átlag kell hogy be kerüljek a DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimibe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már félév elmúlt, de nagyon izgulok, hogy felvesznek e. Szeretnék esetleg megynugodni.

Megírtam a felvételit, az eredményt holnap tudom meg, de a magyar olyan 40-45, a matek olyan 20-30 között. A jegyeim gy alakultak a félév során: 7 évvége: magyar 4, nyelvtan 4, töri 4, matek 4, angol 4, 8 félév: magyar 5, nyelvtan 5, töri 5, matek 4, angol 5. Úgy tudom, hogy jó szemmel nézik ott, ha voltál egy csomó versenyen általánosban, és azt hiszem olyan 50 körül lehet az emléklapjaim, illetve okleveleim száma.

Szerintetek van esélyem?:/ Szóbelire februárban megyek.



2017. jan. 25. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!