Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pénzügy és számvitel [vállal...

Kakamano kérdése:

A pénzügy és számvitel [vállalkozási] szak ami egy 4 éves felsőoktatási képzés, Miket csinál, és egyáltalán hol lehet vele elhelyezkedni? El lehet vele helyezkedni könnyen?

Figyelt kérdés
Ez nem ad diplomát, viszon oklevelet igen ha jól tudom.Hol dolgozik?bankra, postára tippelek de nem tudom.

2017. jan. 27. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

4 éves egyáltalán nem lehetsz, hiszen a FOSZ 2 éves.

Amúgy a pénzügy és számviteli ügyintézőből ha sima fosz, akkor nem más lesz, mint könyvelő.

Ez a képzés a feltétele a mérlegképesnek, így elmehetsz könyvelni, majd idővel ha van eszed, akkor egyéniként.


Banknál diplomások dolgoznak a háttérben, így max ügyintéző lehetsz.

Postára meg elég a sima érettségi is.

2017. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

vagy hát igen 4 félévre gondoltam csak elírtam :)

köszi a válaszokat :)

És szerinted ezzel könnyen el lehet helyezkedni?

2017. jan. 28. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen képzésre jártam én is. Van szakmai gyakorlat, akiket komolyan érdekel, simán ott maradtak a gyakorlati idő lejárta után is. Csak azok a csoporttársaim nem dolgoznak a szakmában, akiket amúgy se érdekelt ez az irány.
2017. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!