Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági vizsga mennyire nehez?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnek hogy van e itt valaki aki tudna abban segiteni h ELTE-n ovodapedagogus alkalmassági vizsgan mennyire nehez az ének? En inkabb alt hangszinu vagyok,nem tudok magas hangon énekelni!esélytelen igy bekerülni?

2017. jan. 30. 19:28
 1/3 anonim válasza:
Nem, dehogy! Anyukám is óvónő és neki nagyon mély hangja van, (kicsit segítettem neki hogy magasabb legyen),szóval egyáltalán ne aggódj, nem nehéz és biztos szép hangod van. :)
2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.igazan kedves vagy.
2017. febr. 3. 20:30
 3/3 anonim válasza:
Nekem sincs túl szép hangom, mégis átmentem az ének alkalmasságin. Viszont a beszéd alkalmasságin megbuktattak, szóval szerintem arra is figyelj oda.
2018. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!